Шкільна задача з математики для четвертого класу поставила дорослих у глухий кут
Чи можете ви розв’язати задачу зі звичайної шкільної програми четвертого класу? Здавалося б, задачі, які розв’язує четвертокласник, під силу будь-якій дорослій людині. Давайте перевіримо!
Завдання: порахувати площу великого трикутника, використовуючи як мірку площу маленького трикутника:
![](https://nnews.com.ua/wp-content/plugins/phastpress/phast.php?service=images&src=https%3A%2F%2Fnnews.com.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F02%2Fimage-780.png&cacheMarker=1717513443-103060&token=c1ae954cc4f4e7b1)
По суті, треба зʼясувати, скільки маленьких трикутників можна помістити у великий. Нагадаємо, що завдання пропонується у четвертому класі, коли діти ще не знають формул, за якими можна обчислити площу трикутника.
Рішення тут .
+1
+1
+1
+1
+1
+1