За допомогою Midjourney користувачі уявили, як би виглядав Відьмак у світі Сімпсонів
Midjourney, популярна нейромережа, відома своєю здатністю трансформувати обличчя та створювати несподівані пародії на персонажів. Останнім хітом серед таких експериментів став Відьмак у стилі Сімпсонів. Цей унікальний проєкт захопив уяву користувачів, які з нетерпінням поділилися результатами своїх творчих відкриттів.
![](https://nnews.com.ua/wp-content/plugins/phastpress/phast.php?service=images&src=https%3A%2F%2Fnnews.com.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F01%2Fimage-505.png&cacheMarker=1717513309-1601169&token=fd87d59a9d63ab21)
Тут уявили, що Відьмак – це суто жіночий світ, адже якщо придивитись , то можна побачити кулон школи вовків на шиї у дівчини посередині. Цікаво, як би її назвали? Ще здається, що MidJourney у змові з Netflix 🙂
![](https://nnews.com.ua/wp-content/plugins/phastpress/phast.php?service=images&src=https%3A%2F%2Fnnews.com.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F01%2Fimage-506.png&cacheMarker=1717513309-1048774&token=00552445dfef3ca9)
Тут все ж таки користувачі зобразили “традиційного” відьмака у звичній для нас статі 🙂
![](https://nnews.com.ua/wp-content/plugins/phastpress/phast.php?service=images&src=https%3A%2F%2Fnnews.com.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F01%2Fimage-507.png&cacheMarker=1717513309-1360301&token=1df7f5e03809ad82)
Як ми можемо зрозуміти, то на цій картинці Гомер Сімпсон виступає у ролі Геральта (Відьмака). Цирі посередині та зліва Yennefer z Vengerbergu (Йен). Як би Йен побачила, що вона ельфійка…
![](https://nnews.com.ua/wp-content/plugins/phastpress/phast.php?service=images&src=https%3A%2F%2Fnnews.com.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F01%2Fimage-508.png&cacheMarker=1717513309-1074837&token=464b3f5ebeabd14e)
А це Йен, яка наче схожа на Мардж Сімпсон.
![](https://nnews.com.ua/wp-content/plugins/phastpress/phast.php?service=images&src=https%3A%2F%2Fnnews.com.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F01%2Fimage-509.png&cacheMarker=1717513309-1230783&token=ce5f873e41157e12)
А це Трісс Мериґольд.
![](https://nnews.com.ua/wp-content/plugins/phastpress/phast.php?service=images&src=https%3A%2F%2Fnnews.com.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F01%2Fimage-510.png&cacheMarker=1717513309-686744&token=e35b6def5ad42de6)
Любисток, це ти?
Midjourney продовжує радувати користувачів своєю творчістю, а експеримент із Відьмаком у стилі Сімпсонів лише підкреслив його можливості та вплив на культурну сцену в онлайні. Такі творчі поєднання розвивають ідеї та стають відмінним приводом для того, щоб роздивлятися улюблені персонажі з нового ракурсу та поділитися сміхом із іншими шанувальниками.
До речі, минулого разу ми розповідали як би виглядав мультсеріал “Володар Перснів” від творців Disney.